BIO Efekt lupa
  • 1 z 9
 

4x Good Gout BIO mix saszetek -Ogród babci 120 g

 
Dostępność Niedostępne
Cena jednostkowa 7,50 zł / 100 g
35,80 zł / szt
31,10 zł bez VAT
Kod produktu 27346358
Marka Good Gout
Kategoria Żywność dla dzieci
Pozycja została wyprzedana...
 

GOOD GOUT BIO gruszKA 120 G

To dla wszystkich tych, którzy myśleli, że przecier gruszkowy nie może istnieć bez jabłka! Pyszny kremowy mus, który składa się z 99,9% gruszek, bez dodatku cukru. Puree z gruszek to nie sen – to BIO Gruszka.

Żywność dla dzieci od ukończenia 4. miesiąca życia. Owocowa przekąska do specjalnego żywienia niemowląt i małych dzieci. Produkt pasteryzowany. Poddany obróbce cieplnej. Skład: 99,9% bio gruszek Williams, bio koncentrat czystego soku z cytryny. Nic więcej! Produkt bezglutenowy.

 

GOOD GOUT BIO JABŁKO 120 G

Nawet jeśli jesteś jeszcze mały, to przecież nie znaczy, że nie możesz spróbować. Właśnie o tym pomyśleliśmy przechodząc przez sad z wieloma odmianami wspaniałych jabłek. Ostatecznie wybraliśmy tylko jedno – jabłko Gala. Jesteśmy przekonani, że dzieci go pokochają!

Żywność dla dzieci od ukończenia 4. miesiąca życia. Owocowa przekąska do specjalnego żywienia niemowląt i małych dzieci. Produkt pasteryzowany. Poddany obróbce cieplnej. Skład: 99,9% bio jabłek Gala, bio czysty koncentrat soku z cytryny. Nic więcej! Produkt bezglutenowy. 

 

GOOD GOUT BIO ŚLIWKA 120 G

Śliwka w Europie już króluje od zarania dziejów. Więc my też postanowiliśmy umieścić ją w jednej z naszych owocowych saszetek, aby nawet najmłodsi mogli cieszyć się tym doskonałym smakiem, który uwielbiały nasze babcie.

Żywność dla dzieci od ukończenia 4. miesiąca życia. Owocowa przekąska do specjalnego żywienia niemowląt i małych dzieci. Produkt pasteryzowany. Poddany obróbce cieplnej. Skład: 99,9 % bio śliwki, bio czysty koncentrat soku z cytryny. Nic więcej! Produkt bezglutenowy.

 

GOOD GOUT BIO PUREE Z MARCHWI 120 G

Przy przejściu na stałą dietę marchewka jest tak samo niezbędna, jak parmezan na makaronie lub dżem na grzance. Atrakcyjny pomarańczowy kolor, lekko słodkawy smak i kremowa konsystencja to coś, co pokocha Wasze dziecko.

Żywność dla dzieci od ukończenia 4. miesiąca życia, pakowana w atmosferze ochronnej. Produkt warzywny do specjalnego żywienia niemowląt i małych dzieci. Produkt sterylizowany. Poddany obróbce cieplnej. Skład: 95% bio marchew, woda. Produkt bezglutenowy.

Waga 0.5 kg
wiek dziecka (?) od ukończenia 4. miesiąca życia
Cechy produktu BIO
Wielopaki 4x (czteropak)
 
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony, zgadzasz się na ich użycie.