BIO Efekt lupa
  • 1 z 5
 

4x Good Gout BIO mix saszetek - Tropikalne lato (120 g)

 
Dostępność W magazynie
Cena jednostkowa 7,50 zł / 100 g
35,80 zł / szt
31,10 zł bez VAT
   
Kod produktu 70104148
Marka Good Gout
Kategoria Żywność dla dzieci
 

GOOD GOUT BIO truskawka i banan 120 G

Na truskawki z cukrem nasze Maluszki muszą jeszcze trochę poczekać. Ale do tego czasu śmiało mogą posmakować naszej saszetki truskawki z bananem, w której jest mnóstwo smaku i tyle ile potrzeba cukru. Jest go tylko tyle, ile sama natura umieściła w dojrzałych truskawkach i bananach.

Żywność dla dzieci od ukończenia 4. miesiąca życia. Owocowa przekąska do specjalnego żywienia niemowląt i małych dzieci. Produkt pasteryzowany. Poddany obróbce cieplnej. Skład: 55% bio truskawki, 45% bio banan, odrobina czystego soku z cytryny. Nic więcej! Produkt bezglutenowy. 

 

GOOD GOUT BIO MANGO 120 G

Według jednej z legend cesarz Mogul w swoim ogrodzie Darbangha posadził sto tysięcy drzew, które zrodziły słodkie owoce mango. Dziś wiemy również, że są one bogatym źródłem witamin, beta karotenu i błonnika. I są takie pyszne!

Żywność dla dzieci od ukończenia 4. miesiąca życia. Owocowa przekąska do specjalnego żywienia niemowląt i małych dzieci. Produkt pasteryzowany. Poddany obróbce cieplnej. Skład: 99,9% bio mango, bio czysty koncentrat soku z cytryny. Produkt bezglutenowy. 

 

 

 GOOD GOUT BIO BANAN 120 G

Od kiedy Andy Warhol pracował z pop-artem, banan uzyskał szlachetną pozycję. Smakuje tak dobrze, jak wygląda! Właśnie dlatego wysyła drugi owoc na boczny tor… i od tego czasu staje się dumnym bananem w swojej saszetce. I ta kremowa konsystencja …

Żywność dla dzieci od ukończenia 4. miesiąca życia. Owocowa przekąska do specjalnego żywienia niemowląt i małych dzieci. Produkt pasteryzowany. Poddany obróbce cieplnej. Skład: 85% bio banany, 14,9% wody, bio koncentrat czystego soku z cytryny. Nic więcej! Produkt bezglutenowy. 

 

 

 GOOD GOUT BIO JABŁKO I FIGI 120 G

Figi były w Polsce długo niedoceniane. Do niedawna… Dzięki ich słodkiemu smakowi, który towarzyszy doskonale wyselekcjonowanym jabłkom, są również doskonałym wyborem dla niemowląt. Odkryj pyszne połączenie jabłek Gala z figami w wygodnej saszetce!

Żywność dla dzieci od ukończenia 4. miesiąca życia dziecka. Owocowa przekąska dla niemowląt i małych dzieci. Produkt pasteryzowany. Poddany obróbce cieplnej. Skład: 60% bio jabłek Gala, 40% bio fig, bio czysty koncentrat soku z cytryny. Nic więcej! Produkt bezglutenowy. 

Waga 0.5 kg
wiek dziecka (?) od ukończenia 4. miesiąca życia
Cechy produktu BIO
Wielopaki 4x (czteropak)
 
Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony, zgadzasz się na ich użycie.