Salvest, BIO żywność dla mam oraz dzieci

Estońska marka SALVEST powstała w 1946 roku.  Dumni ze swojej tradycji, przywiązują ogromną wagę do jakości, zrównoważonego żywienia i pierwszorzędnych składników. Jej celem jest, aby każdy mógł w łatwy i wygodny sposób delektować się pysznymi daniami.

Příkrmy Salvest Ponn

bio przekąski ponn dla niemowląt

dla dzieci od 4 miesiąca 

Przekąski Põnn dla niemowląt są produkowane wyłącznie z ekologicznych owoców i warzyw najwyższej jakości. Powstają we współpracy z renomowanym estońskim pediatrą Reetem Raukasem i nie zawierają żadnych konserwantów (zgodnie z przepisami) ani dodatku cukrów (zawierają jedynie naturalnie występujące cukry). Maluchy mogą je jeść już od 4 miesiąca życia, ale są też idealną przekąską dla starszych dzieci.

Popatrz »
 

bio przekąski owocowe muuti

dla dzieci od 6 miesiąca życia

Saszetki owocowe Muuti powstają wyłącznie z dojrzałych ekologicznych owoców i dlatego nie ma potrzeby dodawania dodatkowego cukru (zawiera jedynie naturalnie występujące cukry). Oczywiście nie zawierają również laktozy. W zależności od owocu, z jakiego są produkowane, Wasze szkraby mogą się nimi cieszyć od 6+, 8+ lub 12+ miesiąca życia. Praktycznemu 110-gramowemu opakowaniu z praktycznym zamknięciem umożliwić im to już teraz.

Popatrz »
Salvest Smushie

Soki OWOCOWE BIO SMUSHIE

dla mam oraz dzieci od 3 roku 

Obfita przekąska w praktycznym opakowaniu z zakrętką. Oprócz pysznych organicznych składników w saszetkach znajdują się również superfoods, takie jak spirulina czy nasiona chia. Nie ma nic prostszego niż wrzucenie któregoś z nich rano do torebki, dzięki czemu możesz mieć przy sobie zapas zdrowej energii, gdy tylko zacznie jej brakować. 

Popatrz »

bio ZUPY KREM Prestó

dla mam oraz dzieci od 3 roku życia

Zupy Krem Prestó są po brzegi wypełnione witaminami i energią. Wszystkie składniki są organiczne i mogą być spożywane zarówno przez dorosłych, jak i dzieci od trzeciego roku życia. Niektóre są lekko pikantne, inne łagodne i kremowe. Oprócz wegetarian zaprzyjaźnieni weganie również znajdą coś dla siebie.  A inni mogą podgrzać zupę, na którą właśnie przyszła im ochota.

Popatrz »

*Jeśli lekarz pediatra nie zalecił inaczej.

 

POLECAMY:

 

Strona 1 z 1 - 20 pozycji razem

Strona 1 z 1 - 20 pozycji razem

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony, zgadzasz się na ich użycie.