Mleka początkowe

Mleko początkowe Kendamil to kompletne pożywienie dla wszystkich niemowląt, których nie można karmić piersią. Zawierają dokładnie te składniki odżywcze, których dziecko potrzebuje od urodzenia do szóstego miesiąca życia.

Podstawą linii mleka Premium Kendamil i linii mleka BIO /Organic Kendamil jest prawdziwe pełne mleko krowie. Mleka BIO / Organic posiadają dodatkowo certyfikat BIO, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wszystko, co w nich znajdziesz, spełnia rygorystyczne warunki jego przyznania. Podstawą mleka koziego Kendamil jest prawdziwe pełnotłuste mleko kozie, które jest łatwo przyswajalne dla organizmu człowieka. Ponadto wykorzystuje tylko mleko A2 z przewagą kazeiny β A2, która jest nawet łatwiej przyswajalna dla niemowląt niż „zwykłe” mleko kozie. Specjalne mleczka Kendamil przeznaczone są dla dzieci, które mają problem.

Wszystkie preparaty dla niemowląt zostały opracowane przez ekspertów w dziedzinie żywności dla niemowląt z Kendal Nutricare z ponad 50-letnim doświadczenie,. Jednak o ich zastosowaniu powinien decydować pediatra lub specjalista ds. Żywienia dzieci.

 

Najczęściej sprzedawane

Strona 1 z 1 - 5 pozycji razem

Strona 1 z 1 - 5 pozycji razem

Ta strona używa plików cookies. Kontynuując przeglądanie tej strony, zgadzasz się na ich użycie.