UNI Kendamil Kase Boruvka 1x 5056000500434
 • 1 z 4
 

Kendamil Kaszka jagodowa (120 g)

 
Dostępność Wyprzedane
Cena jednostkowa 12,20 zł / 100 g
14,60 zł
14,60 zł bez VAT
Kod produktu 77000148
Marka Kendamil
Kategoria Kaszki dla dzieci
Pozycja została wyprzedana...
 
  • Dlaczego warto wybrać Kaszkę jagodową Kendamil?

   * nie zawiera konserwantów i sztucznych barwników (jak większość żywności dla niemowląt i dzieci, zgodnie z przepisami prawa)
   * jest wzbogacona o mleko i zawiera delikatne kawałki wysokiej jakości owoców 
   * jest odpowiednia również dla wegetarian
   * nie zawiera GMO
   * nie zawiera oleju palmowego
   * nie zawiera jajek
   * zawiera tylko naturalnie występujące cukry w zbożu, owocach i mleku
   * jest doskonałym produktem przy przejściu na dietę stałą

    

   Sposób przygotowania:
   1. krok: Dodajcie 3 łyżki ciepłej wody na 1 łyżkę kaszki, dobrze wymieszajcie i odstawcie na 2 minuty. 2. Krok: Przed podaniem należy zawsze skontrolować temperaturę posiłku. Uwaga: nie podawać ponownie niezjedzonej kaszki. Nie podgrzewać kaszki w kuchence mikrofalowej.

   Skład: Mąka owsiana (32 %), pełne mleko w proszku (20 %), odmineralizowane białki serwatki mlecznej w proszku (18 % z mleka), suszone owoce (banan, jagody [z 11 g jagód], czarna poprzeczka), płatki owsiane (8 %), odtłuszczone mleko w proszku (4 %), maltodekstryna, białko mleczne, ekstrakt słodu jęczmiennego, węglan wapnia, aromaty, witamina C, sproszkowana suszona cytryna, siarczan cynku, niacyna (B3), witamina E, żelazo, witamina B6, tiamina (B1), witamina A, ryboflawina, kwas foliowy, witamina D3, witamina B12. Zawiera gluten. Alergeny są oznaczone tłustym drukiem. Skład dotyczy produktu w postaci proszku.

   To opakowanie zawiera 4 pełne porcje: 1 porcja = ok 30 g.* Zawartość soli wynika z zawartości sodu w składnikach.

   Dlaczego wybrać kaszki Kendamil?  

  Nie ma nic przyjemniejszego niż obserwowanie, jak Twoje dziecko przechodzi od karmienia piersią na stałą dietę. To bardzo ekscytujący czas, aby pozwolić dziecku odkrywać nowe smaki.

  Przekąski Kendamil to najlepszy sposób na zapewnienie dziecku zbilansowanej diety, tak aby dostawało z natury, to co najlepsze. Kendamil kaszki są zrobione z najlepszych składników wzbogaconych o niezbędne witaminy i minerały dla rozwoju i naturalnego wzrostu Twojego dziecka. Część asortymentu dziecięcych kaszek ryżowo-zbożowych wzbogacona jest pełnym mlekiem i owocami.

  Twoje dziecko pokocha nasze kaszki dzięki wspaniałemu smakowi, delikatnej konsystencji i jednoczesnym zapewnieniu doskonałego odżywiania.

  Większość kaszek nadaje się od końca 4. miesiąca życia dziecka (borówka od końca 7. miesiąca) jako element urozmaiconej diety lub jako uzupełnienie karmienia piersią. Powstają tylko z najlepszych składników i nie zawierają dodatku soli ani dodatku cukru.

  WAŻNE INFORMACJE

  Produkt powinien być częścią zróżnicowanej i zbilansowanej diety dziecka i nie zastępuje mleka matki. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem odżywiania niemowląt. Przed wprowadzeniem dodatkowego żywienia zaleca się kontakt z lekarzem pediatrą lub specjalistą w zakresie żywienia lub farmaceutą. 

  Dla zdrowia dziecka ważne jest, aby zawsze postępować zgodnie z zaleceniami lekarza lub producenta dotyczącymi przygotowania, dawkowania i przechowywania pokarmu.

  Regularnie dbaj o higienę jamy ustnej dziecka, już od pojawienia się pierwszych ząbków

  O producencie: 

  Kendal Nutricare, która produkuje mleko Kendamil, to rodzina firm z ponad 50-letnim doświadczeniem w żywieniu niemowląt zatrudniająca najlepszych specjalistów w zakresie dietetyki i żywienia. Produkcja w Kendal rozpoczęła się w 1962 roku i od tego czasu jest bardzo popularna. Opracowując swoje produkty, polegali na sprawdzonych od lat praktykach, które wzbogacili o nowe metody, dzięki którym kaszki Kendamil są tak wyjątkowe.

  Wszystkie produkty Kendamil są oznaczone znaczkiem RED TRACTOR. Znak ten jest certyfikatem przyznawanym wyłącznie rolnikom i producentom spełniającym najsurowsze normy wymagane dla jakości żywności. Jednocześnie certyfikat ten świadczy o tym, że wszystkie składniki zawarte w produkcie zostały wyprodukowane i wyhodowane w Wielkiej Brytanii, co pozwala na ścisłą kontrolę wszystkich procesów produkcyjnych

Waga 0.148 kg
wiek dziecka (?) od ukończenia 7. miesiąca życia