• 1 z 2
 

Kendamil Delikatna kaszka bananowa (150 g)

 
Dostępność Wyprzedane
18 zł
18 zł bez VAT
Kod produktu 77000269
Marka Kendamil
Kategoria Kaszki dla dzieci
Pozycja została wyprzedana...
 

Dlaczego warto wybrać delikatną kaszkę bananową Kendamil?

– ma bardzo przyjemną konsystencję

– nie zawiera glutenu

– odpowiednia dla wegetarian

– nie zawiera jajek

– idealna przy zakończeniu karmienia naturalnego

 

Instrukcja przygotowania:
1. krok: Dodajcie 3 łyżki ciepłej wody na 1 łyżkę kaszki, dobrze wymieszajcie i odstawcie na 2 minuty.
2. Krok: Przed podaniem należy zawsze skontrolować temperaturę posiłku.
Uwaga: nie podawać ponownie niezjedzonej kaszki. Nie podgrzewać kaszki w kuchence mikrofalowej.

Skład: mąka (37 %, ryżowa, kukurydziana, jaglana), odmineralizowane białko serwatki mlecznej w proszku (20 %, z mleka), pełne mleko w proszku (16 %), odtłuszczone mleko w proszku (9 %), maltodekstryna, sproszkowany banan przygotowany z 42 g bananów, białka mleka, naturalne aromaty, węglan wapnia, witamina C, siarczan cynku, niacyna (B3), witamina E, żelazo, witamina B6, tiamina (B1), witamina A, ryboflawina (B2), kwas foliowy, witamina D3, witamina B12. Alergeny są oznaczone tłustym drukiem. Skład dotyczy produktu w postaci proszku.

To opakowanie zawiera 6 pełnych porcji: 1 porcja = ok. 20 g.* Zawartość soli wynika z zawartości sodu w surowcach.

WAŻNE INFORMACJE

Produkt specjalnego przeznaczenia żywieniowego – posiłek zbożowy z dodatkiem mleka przeznaczony dla niemowląt i małych dzieci od ukończenia 4. miesiąca życia.

Produkt powinien być częścią zróżnicowanej i zbilansowanej diety dziecka i nie zastępuje mleka matki. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem odżywiania niemowląt. Przed wprowadzeniem dodatkowego żywienia zaleca się kontakt z lekarzem pediatrą lub specjalistą w zakresie żywienia lub farmaceutą. 

Dla zdrowia dziecka ważne jest, aby zawsze postępować zgodnie z zaleceniami lekarza lub producenta dotyczącymi przygotowania, dawkowania i przechowywania pokarmu.

Regularnie dbaj o higienę jamy ustnej dziecka, już od pojawienia się pierwszych ząbków. 

Przechowywanie: Przechowywać w suchym, chłodnym i bezwonnym miejscu. Pakowano w atmosferze ochronnej. Należy zużyć do 4 tygodni od otwarcia opakowania. 

Wyprodukowano w Wielkiej Brytanii, KENDAL NUTRICARE Ltd., Mint Bridge Rd, Kendal LA9 6NL, Wielka Brytania.
Dystrybutor: Health Academy, s. r. o., Zbraslavská 22/49, Praha 5, 159 00, Czechy, info@healthfactory.cz
Termin przydatności do spożycia: patrz na spodzie opakowania – dzień/miesiąc/rok

 

Dlaczego warto wybrać produkty Kendamil?  

Nie ma nic przyjemniejszego niż obserwowanie, jak Twoje dziecko przechodzi od karmienia piersią na stałą dietę. To bardzo ekscytujący czas, aby pozwolić dziecku odkrywać nowe smaki.

Przekąski Kendamil to najlepszy sposób na zapewnienie dziecku zbilansowanej diety, tak aby dostawało z natury, to co najlepsze.

Kendamil kaszki są zrobione z najlepszych składników wzbogaconych o niezbędne witaminy i minerały dla rozwoju i naturalnego wzrostu Twojego dziecka. Część asortymentu dziecięcych kaszek ryżowo-zbożowych wzbogacona jest pełnym mlekiem i owocami.

Twoje dziecko pokocha nasze kaszki dzięki wspaniałemu smakowi, delikatnej konsystencji i jednoczesnym zapewnieniu doskonałego odżywiania.

Większość kaszek nadaje się od końca 4. miesiąca życia dziecka (borówka od końca 7. miesiąca) jako element urozmaiconej diety lub jako uzupełnienie karmienia piersią. Powstają tylko z najlepszych składników i nie zawierają dodatku soli ani dodatku cukru

 O producencie: 

Kendal Nutricare, która produkuje mleko Kendamil, to rodzina firm z ponad 50-letnim doświadczeniem w żywieniu niemowląt zatrudniająca najlepszych specjalistów w zakresie dietetyki i żywienia. Produkcja mleka Kendal rozpoczęła się w 1962 roku i od tego czasu jest bardzo popularna. Opracowując to mleko, polegali na sprawdzonych od lat praktykach, które wzbogacili o nowe metody, dzięki którym mleko Kendamil jest tak wyjątkowe.

Wszystkie produkty Kendamil są oznaczone znaczkiem RED TRACTOR. Znak ten jest certyfikatem przyznawanym wyłącznie rolnikom i producentom spełniającym najsurowsze normy wymagane dla jakości żywności. Jednocześnie certyfikat ten świadczy o tym, że wszystkie składniki zawarte w produkcie zostały wyprodukowane i wyhodowane w Wielkiej Brytanii, co pozwala na ścisłą kontrolę wszystkich procesów produkcyjnych.

 

 

Waga 0.2 kg
wiek dziecka (?) od ukończenia 4. miesiąca życia
Cechy produktu bez glutenu