BIO
UNI Kendamil Kase Organic Banan Jahoda 1x 5056000501271
  • 1 z 5
 

Kendamil BIO/Organiczna kaszka bananowo-truskawkowa  (150 g)

 
Dostępność Wyprzedane
Cena jednostkowa 12 zł / 100 g
18 zł
18 zł bez VAT
Kod produktu 77000069
Marka Kendamil
Kategoria Kaszki dla dzieci
Pozycja została wyprzedana...
 

Kendamil BIO/Organiczna kaszka bananowo-truskawkowa 

Organiczna kaszka w proszku z kawałkami bananów i truskawek. Pożywna kaszka z serca angielskiego pastwiska, którą miesza się z mlekiem, które zazwyczaj podajesz dziecku.

Z kawałkami owoców
Nadaje się do podawania przez cały dzień

Doskonałe przy przejściu na pokarm stały

Odpowiednia również dla wegetarian

Zawiera witaminę B1 (tiaminę)3, która przyczynia się do prawidłowego metabolizmu energetycznego.

Źródło błonnika

Sposób przygotowania:

Krok 1: Do 6 łyżek stołowych ciepłego mleka dla niemowląt (którego zwykle używasz dla swojego dziecka), dodaj 2,5 łyżki stołowe kaszki w proszku (1 łyżka stołowa to około 6 g).

Krok 2: Wymieszaj mieszaninę i pozostaw do ostygnięcia. Sprawdź temperaturę przed podaniem. (Przejście od mleka matki do regularnego stałego pokarmu powinno być naturalne i dostosowane do rozwoju i potrzeb dziecka. Dlatego instrukcję tę należy traktować jedynie jako zalecenie).

 

WAŻNE INSTRUKCJE DOTYCZĄCE KARMIENIA: Stosować odpowiednią ilość zgodnie z instrukcją. Nie należy ponownie podawać niedokończonej kaszki. Nie podgrzewać w kuchence mikrofalowej.

To od Ciebie zależy, jak dużą porcję i jak gęstą lub rzadką konsystencję lubi Twoje dziecko. Możesz mieszać gęstsze lub rzadsze kaszki w zależności od potrzeb i smaku Twojego dziecka.

 

Ważne informacje: Kaszka zbożowa. Żywność przeznaczona do żywienia niemowląt i małych dzieci od końca 7. miesiąca życia. Pokarm jest częścią mieszanej i zbilansowanej diety dziecka i nie jest substytutem mleka matki lub niemowlęcia. Karmienie piersią jest najlepszym sposobem odżywiania. Skonsultuj się z pediatrą lub specjalistą do ds. żywienia lub farmaceutą w celu wprowadzenia pokarmów uzupełniających. Dla zdrowia dziecka ważne jest, aby zawsze przestrzegać instrukcji dawkowaniaa, przygotowania i przechowywania zgodnie z zaleceniami producenta. Zwróć uwagę na regularne dbanie o higienę jamy ustnej dziecka już od pierwszych ząbków.

Żywność specjalnego przeznaczenia żywieniowego.

Waga: 150 g. Skład dotyczy produktu w postaci proszku. Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu. Zapakowane w atmosferze ochronnej. Minimalny okres przydatności do spożycia (najlepiej spożyć przed) patrz na spodzie puszki. Zużyć w ciągu 4 tygodni od otwarcia. Chronić przed zimnem i mrozem.

Dystrybutor: Health Academy s.r.o., Zbraslavská 22/49, 159 00 Praga, Republika Czeska.

 

Waga 0.192 kg